RURGenetika


Stažení

Program

Program je psán v jazyce C# pro Windows jako okenní aplikace, na jeho používání by vám měly stačit Windows 98. Pokud máte jiný operační systém, mohlo by Vás zajímat Mono; jak přesně program rozchodit pod nějakým jiným operačním systémem nevím, protože jsem to nezkoušel.

Pokud Vám program neběží, možná nemáte nainstalovaný Microsoft .NET Framework alespoň verze 2.0 (viz níže).

.NET Framework

K používání programu potřebujete Microsoft .NET Framework alespoň verze 2.0 (nejnovější verze je 3.5), případně by mělo být možné použít Mono (nezkoušel jsem).

.NET Framework si stáhněte pomocí některého z odkazů níže, buď přímo z těchto stránek nebo ze stránek Microsoftu.

Microsoft .NET Framework 2.0

Windows 2000 Service Pack 3; Windows 98; Windows 98 Second Edition; Windows ME; Windows Server 2003; Windows XP Service Pack 2

Microsoft .NET Framework 3.5

Windows Server 2003; Windows Server 2008; Windows Vista; Windows XP

Dokumentace

Jde o zápočtový program, takže má kompletní dokumentaci.

Testovací data

Pokud si nevíte rady, co do programu zadávat, zde nejdete několik tipů.

Tento program je freeware a open-source, dávám plný souhlas s jeho užíváním a šířením pod každou licencí - nicméně budu rád, když mi dáte vědět na email, že program používáte (případně s ním děláte něco jiného). Tamtéž směřujte hlášení o chybách, návrhy na zlepšení, apod. Díky.

Pokud se Vám program líbí, můžete mi udělat velkou radost malou dotací (o to ochotněji Vám pak poskytnu nějakou malou technickou podporu nebo zohledním Vaše návrhy na zlepšení v nové verzi programu):

© R.U.R. (aka Rudolf Rosa), 297-973-198, rur@seznam.cz, http://nikde.eu